MUTLU EVLİLİĞİN SIRRINI AÇIKLADI

Muhteşem sesi ve yorumuyla herkesi kendine hayran bırakan Funda Arar, Les Ambassadeurs Hotel’de sevenleriyle buluştu. Şehre, mekana, kültüre göre giysi konseptiyle sahneye hazırlanan sanatçı şıklığıyla gene göz doldurdu.

Arar, Dünya Kadınlar Günü ile ilgili şu sözleri söyledi: “Her yerde kadın olmak zor. Türkiye’de kadınlarla ilgili problemleri elbette konuşuyoruz ama haberlere baktığımızda, dünyada da kadınlarla ilgili çok olay oluyor. Kendi ayaklarınız üstünde duruyorsanız, kendi ekmeğinizi kazanıyorsanız, güzelseniz alımlıysanız maalesef her şey daha zor oluyor. Tüm dünyada maalesef kadına zorluklar çok fazla var. Bazı erkekler maalesef kadının güçlü olmasını hazmedemiyor. Ondan dolayı da kadınlara baskı yapıyorlar. Türk kadını bir çok zorluğa göğüs gerebiliyor, Kurtuluş Savaşı’nda bile erkeklerle saf tutmuş, cephede savaşmışlardı.”

Funda Arar, mutlu giden evliliğinin sırrını da şöyle açıkladı: “Sevgi başka bir şey ama karşılıklı birbirini seven ve ayrılan çiftler de var sonuçta. Karşılıklı anlayış ve sabır çok önemli. Bir de karşınızdaki kişiyi olduğu gibi kabul etmek lazım. Kimseyi sizin istediğiniz bir kişiye dönüştüremezsiniz. Onun için tartışmamak ve baskı yapmamak lazım. Karşımdaki nasılsa, ben onu o şekilde kabul ediyorum. Karşınızdaki kişiyi olduğu gibi kabul etmezseniz, her gün bir tartışma olur. Bütün ilişkilerde bu böyledir, arkadaşlık ilişkilerinde de böyledir, karı koca ilişkilerinde de böyledir. Arkadaşınızı kabul ediyorsanız, onu huyuyla suyuyla o şekilde kabul etmeniz gerekir. O zaman bütün ilişkiler yürür. Ben, eşimin telefonunu hiç karıştırmam, hiç bakmam, bana da bakılmasını istemem. Ben, kendime öyle bir kontrolü yediremem. Eğer şüpheleniyorsam bir şeylerden, olay zaten kopmuştur.”

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*